Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK, gdzie i dla kogo?

Obrazek pożyczka bez bik

Pożyczka bez bik

Pożyczki bez BIK są kierowane do osób, które w przeszłości miały problem z obsługą bieżących zobowiązań finansowych. W efekcie firmy, które udzieliły kredytu wpisały kredytobiorcę do Bazy Informacji Kredytowej (BIK). Wraz z takim wpisem znacznie trudniej jest uzyskać kredyt na rynku finansowym, szczególnie w bankach.

W takiej sytuacji często jedyną formą pożyczenia pieniędzy na bieżące wydatki jest skorzystanie z instytucji pozabankowych, które specjalizują się w udzielaniu kredytów i pożyczek bez weryfikacji w BIK. Ponieważ naszym celem jest wybranie dla Państwa najlepszych firm pożyczkowych, na naszych stronach znajdą Państwo firmy, w których można pożyczyć pieniądze niezależnie od naszej historii kredytowej.
Firmy pożyczkowe mają różne sposoby na weryfikację rzetelności swoich klientów. Baza BIK jest komercyjną bazą informacji o historii kredytowej osób indywidualnych, tym samym nie jest jedyną taka bazą.

Większość firm sprawdza swoich klientów w bazach wiarygodności kredytowej, ale niezależnie od sugerowanych wyników oceny klienta przez te bazy, posiadają własne metody weryfikacji klienta. Dlatego nie musimy się sugerować samym procesem sprawdzania lub nie sprawdzania w bazie. Mimo naszej obecności w bazach takich jak BIK, firmy pożyczkowe mogą udzielić pożyczki bazując na własnych systemach oceny ryzyka. Więcej informacji na temat BIK dostępne tutaj.

Zapraszamy do sprawdzenia jakie pożyczki bez BIK oferujemy na naszych stronach. Szeroki wybór oferowy gwarantuje, że każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. W naszej ofercie są firmy, które udzielają pożyczek na kwoty od 50 do 20.000 zł, z elastycznym okresem spłaty w ratach. Wszystkie firmy mają jasne zasady na jakich udzielane są kredyty. Każdorazowo przed podpisaniem umowy klient ma możliwość zapoznać się z całościowym kosztem kredytu i szczegółowym harmonogramem spłaty.

Oferty pożyczki bez BIK na stronie głównej: http://kredytbezbik24.pl