Czym jest kredyt oddłużeniowy

Kredyty oddłużeniowe

To forma pożyczki, która jest zaciągana na poczet spłaty innych zobowiązań. Często kiedy mamy kilka pożyczek w kilku firmach ich obsługa jest po prostu bardzo kosztowna. W takiej sytuacji często najlepszym rozwiązaniem jest zamiana kilku pożyczek na jedną. Zyskują na tym w zasadzie wszyscy, klient nie musi rozmawiać z kilkoma firmami, spłaca swoje zaległe zobowiązania i dalej obsługuje kredyt w innej firmie.

Bardzo często firmy dopuszczają kredyty oddłużeniowe dla osób, które mają swoją historię w BIK. To szczególnie ważne kiedy zaczynamy mieć problemy ze spłata pożyczek. Refinansowanie zobowiązań jest jedną z form wychodzenia ze spirali zadłużenia. Możemy liczyć na niższe oprocentowanie jednego kredytu w stosunku do oprocentowania kilku kredytów w wielu firmach.

Warto zapytać o kredyt oddłużeniowy. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertami firm, które publikujemy na naszej stronie. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowych do firmy, a telefonicznie uzyskamy szybkie informacje na temat oferty przygotowanej dla nas.

Bez wychodzenia z domu możemy porównać oferty i wybrać partnera do obsługi naszego kredytu. Zamienimy kilka kredytów na jeden kredyt.